Account  manager

Szeretjük a jó brandeket. Értünk ahhoz, hogyan lehet remek kommunikációval, digitális és BTL-eszközökkel támogatni a sikereiket – nemcsak a hazai, de a horvát, a szerb és a szlovén piacokon is. Most új munkatársra van szükségünk, hogy még hatékonyabban képviselhessük megbízóinkat.

Feladatok:

  • reklámkampányok projektszemléletű koordinálása

  • ügyféligények felmérése, megvalósítása, disztribúció megszervezése

  • ajánlatok, megrendelések, dokumentációk elkészítése

  • projekt adminisztráció, elszámolás és az erőforrások koordinációja

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:

  • önálló, hatékony munkavégzés

  • alaposság, pontosság, precizitás, felelősségvállalás

  • elhivatott, lelkes hozzáállás

  • problémamegoldó készség, gyors reakció

  • projektmenedzsment szemlélet

  • barátságos, határozott fellépés, udvarias kommunikációs stílus

  • teljesítményorientáltság

  • általános mérnöki és/vagy reklámanyag-ismeret

  • felsőfokú végzettség

  • magabiztos Excel használat

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

További előnyt jelent:

  • releváns (ügynökségi) tapasztalat (még jobb, ha FMCG terület)

  • tapasztalat online kommunikációban

  • produkciós tapasztalat, grafikai és/vagy nyomdai alapismeretek

  • jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • korrekt bérezés, tervezhetőség

  • fiatal, lendületes, együttműködő, barátságos és összetartó csapat

  • lehetőség a szakmai és a személyes fejlődésre egyaránt

Jelentkezésedet az office@galkol.hu címen várjuk!

Senior grafikus

Kik vagyunk?

Egy tucatnyian fejlesztünk kreatívokat és valósítunk meg promóciókat POSM és online média felületekre. Többnyire meglévő brand identity alapján, de alkalmanként a határokat feszegetve is.

Főbb feladatok:

  • arculattal rendelkező márkák megjelenésének gondozása

  • adaptációk és mutációk kidolgozásában való részvétel, irányítás és ellenőrzés

  • integrált kreatív kampányok briefjeinek értelmezése, kibontása (igény esetén azok továbbfejlesztése), megvalósítása

  • brand identity lokális implementációja

  • kampány key visual megalkotása és kidolgozása

  • tartalomgyártás (fotó- és videóanyag) során vizuális és audiovizuális koncepció létrehozása, a megvalósítás instruálása

  • online és offline megjelenések komplex tervezése

Elvárás:

  • csapatmunkában való gondolkodás

  • Adobe CC (főként Ps, Ai, Id, Pr, Ae) alapos ismerete

  • animációk, videók szerkesztése

  • munkavégzés arculatok megkötései szerint

  • jártasság betűkészletek használatában (tipográfia)

  • vizuális és színharmónia ízlés/érzékátfogó látásmód

  • nyomdai anyagleadási ismeretekdigitális anyagleadási ismeretek

  • koncepcionális, innovatív, ötletgazdag gondolkodás

  • precizitás

  • angol nyelvtudás

Előny:

  • vezetői tapasztalat

  • fotózási tapasztalat

  • nemzetközi márkákkal szerzett tapasztalat

  • korrekt bérezés, megbecsülés

  • hosszú távú együttműködés

  • fiatal, lendületes csapat, alacsony hierarchia

  • reális határidők, nyugodt munkakörülmények

  • igény szerint rugalmas, személyre szabott munkavégzés

  • barátságos környezet, könnyű megközelíthetőség