Project Manager

Szeretjük a jó brandeket. Értünk ahhoz, hogyan lehet remek kommunikációval, digitális és BTL-eszközökkel támogatni a sikereiket – nemcsak a hazai, de a horvát, a szerb és a szlovén piacokon is. Most új munkatársra van szükségünk, hogy még hatékonyabban képviselhessük megbízóinkat.

Feladatok:

Új kollégánk feladatai közé fog tartozni a promóciós kampányok és a munkafolyamatok koordinálása;

az ajánlatok, megrendelések elkészítése, adminisztrációja; illetve a projekt résztvevőivel való kapcsolattartás.

Kit keresünk?

Határozott és motivált embert egy-két évnyi tapasztalattal a háta mögött, vagy lelkes pályakezdőt. Fontos a jó kommunikációs készség, a precizitás, az igényesség, a megbízhatóság, az Excel felhasználói szintű ismerete és a tárgyalóképes szintű angol      nyelvtudás.

Előnyt jelent a jogosítvány (vezetési gyakorlattal) és a szerb nyelvtudás (nem feltétel).

Mit kínálunk új kollégánknak?

Kollégáink kiváló munkája cégünk legfőbb értéke, ezért korrekt bért kínálunk, és mindenkivel hosszú távon számolunk. Hatékony, összetartó csapatban dolgozunk, kellemes, jól megközelíthető irodában. A munkaidő beosztása személyre szabható, a szakmai és személyes fejlődésre nagy hangsúlyt fektetünk. Új kollégánknak átadjuk a szakmai tudást, hogy ezzel is segítsük a hatékony munkavégzést és a szakmai sikereket.

Jelentkezésedet az office@galkol.hu címen várjuk!